Web Tasarımı
18.10.2016 12:36:55

Web Tasarımı


Web tasarımı ile beklentiler her gecen gun artmaktadır.

Web Tasarımı ilk yıllarda firmalar tarafından sadece görsel olarak tasarlatılsada, günümüzde beklentiler çok daha fazladır.

Web tasarımı artık görselliğin ötesine geçmiştir.

Web sitesi güncelliği ve işe katkı sağlama özelliği ile daha fazla öne çıkmaktadır.

Web tasarımı firmaların birçoğu için özellikle SEO diğer bir ifadeyle arama motoru optimizasyonu öncelikli düşünülerek tasarlanmaktadır.

Web tasarımı nasıl yapılmalı

web tasarımı yaptırmak için öncelikle web tasarım firması bulunması gerekmektedir. Şirket içinden bir personele yaptırmak gibi sonuçlar genellikle başarısızlığa yol açmaktadır. Web tasarımı yapmak için free lance, web tasarım firması yada web sitesi yapan bir öğrenci seçilebilir. Tüm seçenekleri burada değerlendirip avanaj ve dezavantajlarını ele alalım.

Web tasarım firması

1- Free Lance Web tasarımı yapılması:

genellikle free lance web sitesi yapılmasının ucuz bir web tasarımına sahip olmak anlamına geldiği düşünülür. Bazen bu varsayım doğruda olmaktadır. Yani free lance olarak yapılan web tasarımı fiyat açısından ucuza gelmektedir. Ancak web sitesi günümüzde sürekli geliştirmeye güncel kalmaya ve çoğu zamanda değişikliğe ihtiyaç duyduğundan, ucuz bir web tasarımına sahip olmak isterken sadece teslim aldığı web sitesi ile yetinmek zorunda kalan birçok firma vardır. Zaman içerisinde ulaşamama destek yetersizliği, alan adı trasferi yada email konularında genellikle sorun çıkmaktadır.

1- Web Sitesi yapan bir öğrenci

Öğrenciye yardımcı olmak adına bir firmanın internetteki imajının yetenekleri belli olmayan bir öğrenciye teslim ediliyor olması aslında biraz düşündürücüdür. Öğrencinin sınav dönemi yada farklı sebeplerde yaşayacağı yoğun dönemlerde duyulan destek ihtiyacına nasıl yardımcı olacağı büyük bir sorundur. Ayrıca web sitesi tasarımı konusundaki yetenekleri, ve verilecek web tasarımı ücretide iyi etüd edilmelidir. Birçok firma öğrenciye web sitesi yaptırdıktan sonra alan adını geriye alamama, yada almak için fahiş ücretler ödemek zorunda kalmıştır.

 

3. Web tasarım firması

Web tasarım firması ile web tasarımı yapılması en doğru seçenektir. Web tasarımı fiyatı ve alacağınız web tasarımı ve en önemlisi kullanım süresince ihtiyaç halinde alacağınız destek ve geliştirme işlemleri ile işinize katkı sağlayacak web tasarımını web tasarım firması yapacaktır.

Ancak iyi bir web tasarım firması secerken sadece web tasarım fiyatlarına değil, web tasarımı örneklerine ve beklentilerinizi karşılayan iletişim kurabileceğiniz bir web tasarım firması ile çalışmalısınız.

Kurumsal bir web tasarım firmasında alacağınız her türlü hizmet eksiksiz olarak sunulacak ve tüm satın aldığınız hizmetler resmi fatura ile güvence altına alınacağından ödediğiniz her kuruş paranın karşılığını almanız gğvence altında olacaktır.

 

 

MTHS

web tasarım firması olan TTR Bilişim MTHS Hizmeti konusunda da 2013 yılından günümüze MTHS sağlayıcı olarak hizmet sağlamaktadır. Özellikle web tasarımı konusunda sahip olduğu kullanıcı dostu web tasarım arayüzü geliştirme işini MTHS yazılımına da uygulayarak, yeni bir hizmet olan MTHS hizmetinin kolayca kullanılmasını sağlamıştır. MTHS firmaları arasında bulunmanın sorumluluğu ile tüm mths kullanan müşterilerine yönetmeliğe uygun doğru bilgilendirme ve etkili destek hizmeti ile tercih edilen bir mths sağlayıcı firma olmuştur.

MTHS hizmeti ise web tasarımı ana sayfasında "Bilgi Toplumu Hizmetleri" adı altında bir bağlantı ile yapılandırılmaktadır.


Kategori : Web tasarımı Yorum (2) / Yorum Yaz!
 
evet
Merhaba, MTHS ve web tasarımı konularının ikisini birden veren bir web tasarm firması varmı ? yani hem web tasarım firması hemde MTHS sağlayıcı olan firma arıyorum
[18 Ekim 2016 Salı :]
Web Sitesi
Web tasarımı ciddi bir iştir bu nedenle ciddi bir web tasarım firması ile tasarım işine başlanmalıdır.
[18 Ekim 2016 Salı :]
Bilgilerim
Ana Sayfa
Arşiv
Son Yazılarım
Mths firmaları kimlerdir ?
MTHS Firmaları ve MTHS
Bilgi Toplumu Hizmetleri
MTHS Yönetmelikleri
MTHS Hizmetine ilişkin yayınlanmış 21 Eylül yönetmeliği
Kategorilerim
MTHS Firmaları
MTHS
Web tasarımı